Pershendetje ! Jam nje Qyteter i Shqipris qe jetoj ne Franc , dhe kisha nje pyetje per ju . Un kam Fituar letrat me Azil Politik dhe nuk kam te drejten te hy ne shtetin Shqiptar , dmth un kam ardhur ne Kosove dhe kam kaluar nga dogana e Qaf Prushit , aty kam dhen pashaporten Franceze per te kaluar ne Shqiperi . Doja te dija nese Pashaporta ime ka kaluar ne skaner , a mundet te me dale ndonje problem me dokumentat ketu . Dmth per cfar funksionon skaneri ! Ju Faleminderi !


6 months ago by ketri
#4778 Rating 5/5

Submit Your Comment